ENAGrup ENAGrupEnflasyon Araştırma Grubu
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin gizlilik hakkı aksi belirtilmediği sürece, ENAG® - ENAGrup® marka sahiplerine ve kullanım hakkı sahiplerine aittir. Gizlilik sözleşmesi ile ilgili aşağıdaki bilgiler, web sitemizi ziyaret ederken bize verebileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili politikamızı açıklamaktadır.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir. Bu duruma, Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm bilgileriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir. Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür. Elde edilen kurumsal ve kişisel bilgileri bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşlar ile paylaşmayacağımızı teyit ederiz.

ENAG® - ENAGrup® her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu beyanı kabul ettiğinizi ve buna uyacağınızı taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir.