ENAGrup ENAGrupEnflasyon Araştırma Grubu
TELİF HAKLARI BİLGİSİ - COPYRIGHT

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır ve aksi belirtilmediği takdirde ENAG® - ENAGrup® marka sahiplerine ve kullanım hakkı sahiplerine aittir.

Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız. Özel olarak belirtilmediği takdirde, bu web sitesinde yer alan bilgiler, görseller, içerikler ve şekiller ENAG® - ENAGrup® önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. Ayrıca, yazılı iznimiz olmaksızın web sitemizde veya başka bir sunucuda yer alan bilgiler "aynalama" yöntemi ile yansıtılamaz. İçeriğin konusu ekonomik verilerin hesaplanması yöntemi, yöntemde kullanılan kodlar, fikri sınai haklar kanunu çerçevesinde belirtilen “ayırt edici nitelikte olmayacak durumda benzer” kodlar ile kullanılarak ENAG® - ENAGrup® izni olmadan kamuya sunulamaz.

Bu web sitesinden yararlanma sorumluluğu size aittir. Web sitemizde yayınladığımız ve diğer kaynaklardan sağlanan bilgilerde yer alan görüş ve öneriler ENAG® - ENAGrup®’un resmi görüşünü yansıtmayıp ilgili yazar ve kaynaklara aittir. Hiçbir koşul altında ENAG® - ENAGrup®, önceden bu gibi zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu web sitesi içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlar, kar veya gelir kayıpları veya değiştirilen malların maliyeti nedeniyle herhangi bir kişiye ve/veya kuruma karşı sorumlu tutulamaz. 
Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ayrıca, ENAG® - ENAGrup®, önceden herhangi bir zaman bildirmeksizin bu Web sitesinde açıklanan ürünlerde ve/veya programlarda geliştirme ve/veya değişiklik yapabilir. Buradaki ürünlerden veya hizmetlerden bahsedilmesi sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tasdik veya tavsiye niteliği yoktur.